2011. az Új Széchenyi terv pályázat éve!
Elindult az Új Széchenyi Terv
Orbán Viktor miniszterelnök, Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter és Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter 2011. január 14-én, Budapesten mutatta be az Új Széchenyi Tervet.
Pályázati közlemények
* Az Új Széchenyi Terv keretében elindultak a „Kombinált mikrohitel” című konstrukciók
* A Közlekedésfejlesztési program folyamatos beadású kiemelt, egyszerűsített előkészítési és pályázatos konstrukcióinak újranyitása
* Újra megnyíltak az Atipikus foglalkoztatási formák támogatása című pályázatok